PMI Connect

28 marca 2018, godz. 18.00 

Buma Five, Kraków

PMI Connect

Jedyne takie wydarzenie całkowicie poświęcone networkingowi i pracy zespołowej! Stawiamy na zaufanie, współpracę, wymianę doświadczeń, dzielenie się wiedzą i biznes! Wiemy jak ważne jest budowanie relacji i sukcesywne zwiększanie grona znajomych.

PMI Connect to strefa dla osób związanych z zarządzaniem projektami i nie tylko. Przenosimy wartość jaką dają przerwy kawowe podczas konferencji, szkoleń czy warsztatów i rozszerzamy ich długość. Formuła Round Tables umożliwi interakcję w odróżnieniu od klasycznych ścieżek warsztatowych czy konferencyjnych. W trakcie spotkania, po wprowadzeniu do networkingu, przejdziemy do jego realizacji z elementami grywalizacji. Z pomocą przyjdzie dwóch mentorów Marcin Żmigrodzki oraz Paweł Gąsowski, którzy wprowadzą nas w świat gamifikacji i nawiązywania relacji.

Logiczna mechanika współpracy, czyli gra „Val di Sole”

Wyobraźmy sobie firmę, która sprzedaje usługi, wymagające długotrwałego kontaktu z klientem. Każda ze stron (klient i dostawca) wypracowuje własny zysk w czasie gdy toczy się projekt, lub gdy zakończył się sukcesem, jako całość. Im mniej opóźnione, mniej błędne wdrożenie, tym większe korzyści obu stron. Tak się jednak składa, że w projektach pracując na dużej zmienności i niepewności obie strony czasem próbują zrekompensować swoje straty z puli zysków drugiej strony. Mamy tu do czynienia z możliwością konfliktu (konkurencji) lub kooperacji (współistnienia) dwóch stron, co ma swoje konsekwencje dla całego projektu. Która strategia jest korzystniejsza? Jakie są konsekwencje wyboru jednej lub drugiej opcji dla drugiej strony? Jakie zachowania są bardziej racjonalne?

Tym razem zaprosimy Was do udziału w krótkiej grze o nazwie "Val di Sole", a na jej przykładzie zaprosimy do dyskusji o warunkach dobrej współpracy w środowisku projektowym.

Miejsce

Buma Five, Kraków

Kiedy

28 marca 2018, godz. 18:00

Rejestracja

Liczba zarejestrowanych: 0 / 50