Online LoGeek Night DevOps & Java

2 грудня 2021

На online-мітапі спеціалісти Luxoft поділяться викликами, які осягли у рамках Java – проектів. Поговоримо більш детально про челенджі devops у фінансових проектах, розглянемо інструментарій для підвищення продуктивності процесів та лайфхаки, які використовують наші спеціалісти у роботі.

У вас також буде можливість задати питання спікерам і взяти участь у розіграші призів від Luxoft за краще запитання в режимі online!

Дата та час

2 грудня, 19:00 (Київ)

Місце

Zoom (лінк буде надіслано за добу до заходу)


Спікери

Ніна Дяченко
Recruitment Group Manager Luxoft
Ніна має понад 5 років у рекрутменті. Побудувала кар’єру у рекрутменті від джуніора до менеджера. Має досвід закриття позицій усіх рівнів та спеціалізацій для українських та європейських локацій.
Віталій Кучер
Test Automation Specialist Luxoft
Віталій має понад 10 років досвіду роботи в ІТ. За цей час набув досвіду як адміністратор БД, інженер підтримки, Team Lead, QA, AQA, брав участь у проєктах банківської, енергетичної, автомобільної сфер.
Тетяна Голуб
Program Manager Luxoft
Тетяна вже 12 років в ІТ, 10 з них - в управлінні проєктами. Також має різноманітний досвід у ролях Scrum Master, Project Manager та Crisis Manager.

Програма

19:00

Opening, welcome speech

 

19:05 – 19:40

Maksym Statkevych, DevOps

Topic: Offshore DevOps in BCM: Improvise, Adapt, Overcome

 

Чим живе DevOps у проектах напрямку Banking& Capital Markets та як розвивається? Аби відповісти на доволі фундаментальні питання розглянемо специфіку роботи у фінансовій лінійці, челенджі з якими спіткаються DevOps спеціалісти у рамках проектів, та розглянемо цікаві кейси з практики.

 

Про що поговоримо?

  • Як донести до offshore Line Manager технічні потреби проекту та просувати DevOps рішення
  • Технічна роль DevOps у житті проекту на рівні менеджменту
  • Розвиток DevOps культури у BCM проекті

19:45 – 20:20

Yuriy Zaychyk, Senior Java Developer

Topic: Extending Jenkins Capabilities with Plugins

 

Як використовувати інструменти інтеграції максимально ефективно та розширити його можливості за допомогою простих налаштувань? Розглянемо на прикладі Jenkins – лідеру серед CI/CD систем. Не завжди для проекту вистачає того, що вміє Jenkins "out-of-the box", тоді на допомогу приходять плагіни. В ході виступу з'ясуємо, у яких випадках варто звертатися до плагінів, розглянемо створення плагіна на прикладі, а також поговоримо про деталі налагодження.

 

Про що поговоримо?

  • Що вміє Jenkins "з коробки", а що можна додати
  • Необхідні фреймворки для створення плагінів
  • Приклад простого плагіна: створення, додавання, налагодження

 

20:20 – 20:30

Prizes draw

Photostory

LoGeek Night in Dnipro June,15

LoGeek Night in Kyiv May, 25